Jak w Nowym Roku realizować więcej wizyt za pomocą Medfile®?

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
Jak w Nowym Roku realizować więcej wizyt za pomocą Medfile®?


Jak w Nowym Roku realizować więcej wizyt za pomocą Medfile®?


Noworoczne postanowienia dominują w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Często jednak początkowy entuzjazm szybko gaśnie, co spowodowane jest:

- brakiem gotowości do podjęcia wyzwania,

- zbyt dużym gabarytem naszego celu,

- brakiem wystarczających narzędzi do jego realizacji i monitorowania efektów.

Aby zmienić taki stan rzeczy należy cel podzielić na drobne elementy i realizować je krok po kroku zgodnie z przyjętym harmonogramem wykorzystując do tego dedykowane narzędzia. Jak zatem wspomóc swoją pracę i efektywność biznesową korzystając z aplikacji do elektronicznej dokumentacji medycznej? Podpowiadamy kilka sprawdzonych rozwiązań naszych klientów.

Uruchom rejestrację online

Każdy fizjoterapeuta marzy o zapełnionym kalendarzu wizyt. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów należy dostarczyć im kilku możliwości zapisu na konsultację. Obok tradycyjnych form takich jak rejestracja osobista czy telefoniczna konieczna jest również rejestracja online. Dzięki temu kalendarz sam pracuje i zapełnia się wizytami. Rejestracja online na wizyty to najlepsza forma rejestracji dla pacjentów. Wszystkie terminy widoczne są na ekranie komputera czy smartphona, można z łatwością wyszukać dla siebie pasującą datę bez konieczności absorbowania recepcji czy samego fizjoterapeuty. To idealne rozwiązanie dla wszystkich grup wiekowych – komentuje Rafał Piszczek Ekspert EDM Medfile®. Rejestracja online to również idealne rozwiązanie generujące zapisy na wizyty w trakcie świąt czy wolnych dni. Kalendarz dzięki pełnej automatyzacji podpowiada wolne terminy, dzięki czemu zapis na konsultację trwa zaledwie kilka sekund.

Jak rozpocząć korzystanie z rejestracji online? Proces aktywacji rejestracji online jest prosty i szybki. W aplikacji Medfile® określamy swoje godziny pracy i generujemy link, który możemy osadzić na własnej witrynie internetowej lub założyć bezpłatną stronę www w naszym programie. Dodatkowo korzystając z naszego serwisu otrzymuje się bezpłatną wizytówkę w katalogu gabinetów.

Oto, co o rejestracji online mówią nasi Klienci:

Prosty i przejrzysty program. Platforma oferuje bardzo intuicyjną, mało skomplikowaną formę rejestracji pacjentów. Automatyczne zwrotne smsy i maile, baza danych pacjentów - niezawodne! Na koniec przemiła obsługa telefoniczna ze strony autorów programu dostępna w każdej chwili. Gorąco polecam! Elżbieta Pawlus, Progamed

Przedpłaty za wizyty

Taka forma rozliczenia to dogodne rozwiązanie zarówno dla pacjenta jak i fizjoterapeuty. Wykorzystując taką formę płatności niweluje się także ilość niezrealizowanych konsultacji, ponieważ pacjent opłacający wizytę z góry jest na nią zdecydowany.

Medsign – ankieta medyczna

Wykorzystanie ankiety medycznej w swojej pracy zdecydowanie wpływa na zwiększenie jakości oferowanych usług. Mogąc wysłać ankietę do pacjenta poprzez e-mail lub SMS zyskuje się cenny czas na konsultację.

Karta fizjoterapeutyczna z wizualizacją dolegliwości

Przygotowana karta w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutów idealnie prowadzi przez cały proces terapeutyczny. To narzędzie, które można dowolnie budować i dostosowywać do swoich potrzeb dzięki szerokiej gamie dostępnych funkcji w kreatorze formularzy.

Korzystam z programu Medfile do obsługi gabinetu fizjoterapii od roku. Program jest bardzo intuicyjny, posiada wszystkie potrzebne funkcje i szablony, które można dodatkowo dopasowywać do własnych potrzeb. Bardzo miła i profesjonalna pomoc techniczna. Krzysztof Narosz, Fizjo-Med Poland

Elektroniczna dokumentacja medyczna to rozwiązanie, które optymalizuje pracę. Z Medfile® realizacja wizyt nigdy nie była równie prosta. Odwiedź naszą stronę, skontaktuj się z naszymi Doradcami, aby poznać pełną moc możliwości programu do gabinetu Medfile®: biuro@medfile.pl lub +48 530 610 330, +48 728 498 407, +48 731 030 629

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak