Elektroniczna dokumentacja medyczna zwiększa konkurencyjność?

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
Elektroniczna dokumentacja medyczna zwiększa konkurencyjność?

Każdy z nas marzy o zwiększeniu wyniku sprzedażowego niskim nakładem finansowym. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które w łatwy sposób pomogą nam w osiągnięciu efektywności biznesowej i pomnożeniu zysków. Niestety implementacja wielu narzędzi jest kosztowna i czasochłonna bez gwarancji zwrotu z inwestycji. Jako firma z ponad 15 – letnim doświadczeniem w branży medycznej wiemy, jakie są potrzeby i wyzwania lekarzy oraz fizjoterapeutów. Dlatego też stworzyliśmy bezpłatne narzędzia, które pozwalają na budowanie i zwiększenie konkurencyjności automatycznie pomnażając dzienne, miesięczne i roczne przychody.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa pracująca dla nas 24/7 to idealne rozwiązanie. Automatyczna rejestracja pacjentów, „ręczne” czynności biurowe ograniczone do niezbędnego minimum. Wtedy realizacja konsultacji indywidualnych czy grupowych skupiona jest na rzeczywistych potrzebach pacjentów. Dziś takie rozwiązanie nie musi pozostawać jedynie w sferze marzeń. Rynek oferuje narzędzia, które pozwalają nam nie tylko optymalizować pracę, jednak również uzyskać zwrot z poczynionych inwestycji. Jak to możliwe?

Zwiększ ilość czasu na konsultacje z najlepszym programem do elektronicznej dokumentacji www.medfile.pl. Zgodny z wytycznymi KIF.

Doba dla wszystkich ma 24 h. To, jak ją wykorzystamy decyduje o naszym sukcesie – osobistym czy zawodowym. Oszczędzanie czasu na formalnościach i tym samym podniesienie swojej efektywności przy minimalnym nakładzie finansowym czy osobowym to cel każdego lekarza, fizjoterapeuty czy rehabilitanta. „Świat” digital wspiera optymalizację pracy dzięki automatyzacji wielu procesów. Najlepszym wyjściem jest wykorzystanie możliwości jednego systemu, który dostarcza kompleksowych rozwiązań.

Przedstawiamy 14 powodów, dla których warto założyć konto w medfile.pl i tym samym zrobić pierwszy krok do zwiększenia swoich przychodów:

 1. Bezpłatne 14 – dniowe korzystanie z systemu ze wszystkimi funkcjami programu.
 2. Medfile Free – darmowy dla małych gabinetów. 75 wizyt w miesiącu.
 3. Medfile Plus – atrakcyjny abonament z płatnością miesięczną /roczną.
 4. Medfile Premium – najlepsza wersja programu do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej i EDM dostępna na rynku.
 5. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna zgodnie z wytycznymi NFZ.
 6. Rozbudowany grafik wizyt – pełna kontrola przyjęć. Wizyty pojedyncze i konsultacje grupowe. Automatyzacja zapisu na wizytę. Kopiowanie wizyt, wizyty powtarzalne, możliwość dodawania przerwy pomiędzy wizytami, autopodpowiadanie dostępnych godzin.
 7. Kompleksowa e-kartoteka pacjenta - karta wizyty z wizualizacją dolegliwości (model 3D). Szablony dokumentów – zaświadczenia i skierowania, formularze i treść zgody RODO.
 8. Recepty, rachunki, załączniki. Kody ICF; ICD-10/ICD-9.
 9. Strona www gabinetu - darmowa pod domenąmedfile.pl na naszym szablonie lub pod własną domeną przygotowana przez nas na atrakcyjnych warunkach.
 10. Rezerwacja online wizyt 24/7. Możliwość osadzenia formularza rejestracji na własnej stronie www lub na szablonie Medfile.
 11. Obsługa płatności - generowanie rachunków i Raporty zbiorcze, indywidualne. Duży zakres możliwości filtrowania.
 12. Rozbudowane funkcje dodatkowe, takie jak pakiety usług specjalistycznych, scalanie pacjentów, operacje grupowe na pacjentach, tworzenie faktur zbiorowych.
 13. Powiadomienia SMS i e-mail. 100 SMS gratis na start dla każdego Użytkownika oraz 10 SMS w okresie testowym. Przejrzysty układ oraz zaimplementowany wykres idealnie oddają stan wysyłki wiadomości oraz ilość dostępnych SMS.
 14. Aplikacja mobilna (iOS, Android) – idealne wsparcie całego procesu pracy. Niezastąpione narzędzie pracy w terenie. Przekierowanie do mobilnej karty pacjenta.

Przedstawione i ciągle rozwijane nowe funkcje w systemie Medfile przyspieszają przepływ informacji pomiędzy wszystkim zainteresowanymi  podmiotami w procesie zdrowienia: rejestracją – pacjentem – fizjoterapeutą/rehabilitantem. Wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji drzemiącego pod szatą graficzną naszego oprogramowania to pierwszy krok do zawodowego sukcesu w pracy z EDM.

Skorzystaj z kodu rabatowego: fizjoplaner i zamiast 990 zł za abonament roczny zapłać 590.

Reklamuj się za darmo. Z bezpłatną bazą dla fizjoterapeutów zwiększ swój zasięg. Zarejestruj się do serwisu gabinet-fizjoterapeuty.pl

Idea serwisu powstała na bazie naszych obserwacji dotyczących zmieniającego się sektora usług specjalistycznych. Coraz więcej medycznych profesji chce być obecnych w Internecie z uwagi na rosnący trend poszukiwania przez pacjentów informacji o placówce czy możliwości rejestracji online właśnie w świecie digital. Jednak jedna strona internetowa bez zbudowanego zaplecza to za mało. Dlatego powstał serwis gabinet-fizjoterapeuty.pl. Jest on dedykowany fizjoterapeutom/rehabilitantom poszukującym nowych miejsc promocji swoich usług. Wiadome jest, że  zwiększenie swojej widoczności w sieci może przynieść realny wpływ na pomnożenie zysków. Im więcej informacji zamieszczamy o naszej placówce w różnych miejscach, tym większe dotarcie do potencjalnych klientów.

Strona gabinet-fizjoterapeuty.pl  jest sprawdzonym sposobem na dodatkową promocję, która nic nie kosztuje. Zdecydowanie należy wziąć pod uwagę fakt, planując działania marketingowe, iż blisko 90% Polaków informacji na temat opieki zdrowotnej i swojego zdrowia szuka w sieci*. Dane pokazują, że obecność w social mediach, blogach, portalach specjalistycznych się opłaca, gdyż stanowi cenne źródło dotarcia do pacjentów. Warto zatem zadbać o swoją widoczność w Internecie. „Wujek google” może okazać się cennym sprzymierzeńcem.

Dla każdego nowego użytkownika naszego serwisu przygotowaliśmy pakiet powitalny. Oferujemy 3 miesiące gratis na korzystanie z systemu Medfile Plus. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowywania treści na portal, co wzmacnia zarówno samą merytorykę strony jak i wizerunek fizjoterapeuty, jako wiarygodnego specjalisty. Warto już dziś dokonać bezpłatnej rejestracji i skorzystać z wachlarza możliwości, jakie daje serwis gabinet-fizjoterapeuty.pl    

*Badanie przeprowadzone przez BioStat w dniach od 20.12.2018 do 28.12.2018r na n=1000.

 

Oceń artykuł:
Ocena:
5/5 (3)