O nas

Fizjoplaner.pl to portal gdzie znajdziesz informacje na tematy związane z fizjoterapią i zdrowiem. Oferujemy obszerny zbiór artykułów oraz opisów schorzeń i problemów a także informacji o badaniach i zabiegach.

Nasz zespół opracował schematy planów ćwiczeń i postepowania dla poszczególnych jednostek chorobowych, urazów czy na okres rekonwalescencji po zabiegach.

Zasoby portalu tworzone są przez przez specjalistów – lekarzy medycyny fizjoterapeutów, dietetyków, podologów oraz pielegniarki i położne. Dane autorów artykułów, porad, diet i informacji w ramach systemów do planowania i nadzoru przebiegu rehabilitacji znajdują się poniżej ich treści.

Pamiętaj, że korzystanie z informacji udostępnianych na portalu fizjoplaner.pl nie zastępuje porady lekarskiej Twojego lekarza.

W naszym systemie znajduje się baza ćwiczeń z filmikami instruktażowymi dzięki którym będziesz wiedział jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia w swoim procesie rehabilitacji.

Na naszym portalu znajdują się trzy systemy: system dla pacjenta, system dla rodzica oraz system dla specjalisty.

System dla pacjenta oferuje możliwość przejścia testu on-line po którym pacjent otrzyma zestaw ćwiczeń opracowany dla konkretnego problemu. Ponadto zestaw będzie można przypisać do kalendarza na stworzonym koncie, gdzie będzie można śledzić postępy rehabilitacji.

 System dla rodzica oferuje funkcję do monitorowania prawidłowego rozwoju dziecka.
Dzięki temu systemowi rodzic będzie otrzymywał pytania dotyczące rozwoju swojej pociechy a nasz algorytm będzie weryfikował odpowiedzi i w razie pojawienia się nieprawidłowość wygeneruje odpowiednią informacje.

 System dla specjalisty oferuje możliwość tworzenia broszur informacyjnych dla pacjenta zawierających zestawy ćwiczeń, diet oraz informacje dla pacjenta. Dzięki broszurom pacjent po powrocie do domu będzie mógł dokładnie zapoznać się ze zleconymi ćwiczeniami, zobaczyć jak je poprawnie wykonywać dzięki czemu jego powrót do zdrowia będzie szybszy.