III Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo I Międzynarodowy Salon Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
III Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo  I Międzynarodowy Salon Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo

III Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

I Międzynarodowy Salon Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo

 

Expo Silesia, Sosnowiec, 23- 24 października 2020 r. 

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

REHexpo to integracja środowisk związanych z szeroko pojętą dziedziną rehabilitacji medycznej. Stanowi źródło informacji i fachowej wiedzy, spotkań ze nowoczesnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się branży. Oferuje szeroki zakres tematyczny dotyczący profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, medycynie sportowej i lecznictwie uzdrowiskowym.

CAREexpo to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, zapoznania się z nowymi trendami z zakresu opieki medycznej krótko i długoterminowej. W ramach salonu zaprezentują się firmy związane ze sprzętem i pomocami medycznymi.

Integralną częścią targów będzie szereg wydarzeń towarzyszących z bogatym programem merytorycznym i praktycznym. W tym samym czasie odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Popularno- Naukowej pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy - Fizjoterapia i aktywność zdrowotna", której organizatorem jest AWF Katowice i Expo Silesia, współorganizatorem Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. Ponadto odbędzie się Seminarium połączone z Warsztatami pt.: „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny- współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu”. Organizator Angitia poruszy kwestię stworzenia wspólnej oferty, która może skutecznie zwiększyć potencjał finansowy w ujęciu obecnej i nadchodzącej perspektywy funduszy unijnych. Chcemy też zaprosić na Spotkanie dla fizjoterapeutów: „Zasady wystawania zaleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne”, organizowane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów. Przez dwa dni targowe nie zabraknie rozmów, spotkań, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów.

 

Do odwiedzenia całego wydarzenia zapraszamy specjalistów z służby zdrowia, opieki oraz profilaktyki zdrowotnej, w tym m. in. fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, pielęgniarki, opiekunki, ortotyków, masażystów, trenerów personalnych, dietetyków, psychologów, pracowników socjalnych, terapeutów zajęciowych i asystentów osób starszych; właścicieli oraz osoby zarządzające gabinetami, placówkami rehabilitacyjnymi, szpitalami, ośrodkami zdrowia, przychodniami, domami opieki krótko i długoterminowej, uzdrowiskami, domami pomocy społecznej, zakładami opiekuńczo–leczniczymi; kadrę naukową oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw, a także inżynierów związanych z dziedzinami medycyny; pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji, szkół i ośrodków specjalnych; osoby niepełnosprawne, ich opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Więcej informacji na stronach:

  1. rehexpo.pl
  2. careexpo.pl

rehexpo

 

            ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA WYDARZENIA!

 

Kontakt:

Małgorzata Krawiec- Menedżer projektu

tel. kom. +48 510 030 325, e-mail: rehexpo@exposilesia.pl

 

Miejsce:

Expo Silesia Sp. z o.o. ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak