REHexpo Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego Expo Silesia, Sosnowiec, 12- 13 kwietnia 2019 r.

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
REHexpo Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego  Expo Silesia, Sosnowiec, 12- 13 kwietnia 2019 r.

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbędą się 12- 13 kwietnia 2019r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Celem Targów jest możliwość wymiany doświadczeń i istotnych informacji w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii i lecznictwa uzdrowiskowego.

Podczas wydarzenia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz dostawcy usług i rozwiązań dla środowiska medycznego, okołomedycznego oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: sprzęt rehabilitacyjny, diagnostyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wyposażenie gabinetów, przychodni, szpitali, nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkty medyczne, środki transportu, sport, odnowę biologiczną, doradztwo i usługi.

Targom REHexpo towarzyszyć będzie bogaty program naukowy oraz liczne warsztaty, szkolenia oraz prezentacje. Wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej i Uniwersytetem Śląskim zorganizujemy Ogólnopolską Konferencję Popularno-Naukową „Symbioza Fizjoterapii, Medycyny i Inżynierii Biomedycznej czyli współpraca fizjoterapeuty, lekarza, inżyniera szansą na jakość, rozwój i naukę”. Po raz drugi Polska Akademia Osteopatii OSTEON, Towarzystwo Osteopatów Polskich i Versus Medicus zagoszczą u nas z Konferencją Osteopatyczną pt.: „Współczesna osteopatia - między sztuką a nauką. Wpływ badań naukowych na przyszłość osteopatii”. Z kolei firma K&P Consulting przeprowadzi seminarium i warsztaty pt.: „Medical wellness - przeżytek, usługa dla wybranych czy przyszłość nowoczesnego hotelarstwa pobytowego?”

Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami z branży. Na targach łączymy środowiska powiązane z kompleksową rehabilitacją oraz dajemy możliwość spotkań i przeprowadzenia rozmów z przyszłymi, jak i obecnymi klientami i kontrahentami.

Do odwiedzenia REHexpo zostaną zaproszeni właściciele i kadra zarządzająca państwowymi i prywatnymi palcówkami rehabilitacyjnymi oraz szpitalami, dyrektorzy sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właściciele gabinetów, fizjoterapeuci, osteopaci, lekarze, ortotycy, pracownicy medyczni i kadra naukowa oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

rehexpo

Kontakt:                                                                                             Miejsce targów:

Małgorzata Krawiec – Manager Projektu                                       Expo Silesia Sp. z o.o.

tel.: +48 510 030 325                                                                          ul. Braci Mieroszewskich 124

e-mail: rehexpo@exposilesia.pl                                                       41-219 Sosnowiec

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak