Szkolenie masaż głęboki - Polish Fascia Symposium 2021

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
Szkolenie masaż głęboki - Polish Fascia Symposium 2021

Zapraszamy Was Polish Fascia Symposium 2021. 

To już kolejna edycja tego wydarzenia organizowanego całkowicie w wersji online. Po niezwykle udanym i bardzo dobrze przyjętym PFS 2020 organizatorzy postanowili nie spoczywać na laurach. Na tegoroczną edycję PFS 2021 zaprosili równie znanych i rozpoznawanych wykładowców w świecie szeroko rozumianej powięzi. Zdecydowana większość Prelegentów to specjaliści i praktycy wykładający na zagranicznych uczelniach, pracujący w międzynarodowych instytutach medycznych. 

W tym roku będą to podobnie jak w roku ubiegłym, pełne trzy dni wykładów. Wszystko będzie miało miejsce w pierwszych dniach października (1-3 października 2021r.) 

Mamy dla naszych odbiorców i fanów specjalną 10% zniżkę na to całe wydarzenie. Jak z niej skorzystać? 

  • Wystarczy wejść na stronę internetową PFS 2021: 

https://masaztkanekglebokich.pl/polish-fascia-symposium

  • Zapisać się na sympozjum klikając przycisk “Rezerwuję miejsce” 
  • W koszyku, wpisać w pole kuponu “FIZJOPLANER” 

Cena zostanie wtedy dodatkowo pomniejszona o ponad 49 zł. 

Także, jednym słowem, taniej być już nie może. 

Co ważne, nie ma obowiązku uczestniczenia na bieżąco podczas konferencji. Odbywa się ona online i jest nagrywana. Każdy zapisany uczestnik dostaje w cenie aż 6-miesięczny dostęp do platformy filmowej, na której będą umieszczone wszystkie wykłady zaproszonych prelegentów. Będzie więc można ponownie do nich powrócić i odtworzyć je na każdym urządzeniu. 

Będzie to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów powięzi, specjalistów pracujących w swoich gabinetach właśnie na tej strukturze, praktyków i teoretyków. 

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie podczas PFS 2021 dla siebie coś interesującego podczas tych trzech dni wypełnionych po brzegi wykładami, fantastycznymi wizualizacjami i wiedzą specjalistów z kilkudziesięcznym doświadczeniem w zawodzie. 

W cenie, oprócz uczestnictwa w największym w tym roku wydarzeniu dotyczącym powięzi w naszym regionie, otrzymuje się wspomniany dostęp do wszystkich materiałów filmowych, oraz certyfikat w języku polskim i angielskim. 

Organizatorzy przewidują również bonusy, konkursy, które odbywać się będą podczas samego sympozjum. Wygrać można w nich będzie sprzęt rehabilitacyjny, książki oraz kosmetyki. 

Dodamy tylko, że wszystkie wykłady wygłaszane przez zagranicznych wykładowców będą tłumaczone na język polski. Organizatorzy zapewniają również, że będzie możliwość zadawania pytań na żywo co jest rzadko spotykaną opcją podczas tego typu wydarzeń. 

Pozostaje nam serdecznie Was zaprosić na Polish Fascia Symposium 2021, a przede wszystkim zachęcić do skorzystania z naszej specjalnej 10% zniżki z hasłem “FIZJOPLANER”.


Oceń artykuł:
Ocena:
Brak