VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Innowacyjna Fizjoterapia

Lublin/online 24 kwietnia 2021 r.

Organizatorzy:  Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL


Celem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Innowacyjna Fizjoterapia jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka. Podczas wydarzenia będzie możliwość nawiązania kontaktów branżowych, jak i okazja do poszerzenia swojej wiedzy i doświadczeń. Naszym celem jest stworzenie ogólnopolskiego panelu dyskusyjnego skupionego wokół interdyscyplinarnego podejścia do fizjoterapii i poruszenie jej roli w neurologii, pediatrii i sporcie. Pragniemy pokazać, że można wyjść poza ramy narzucone przez system i udowodnić, że fizjoterapia to nie typowa nauka, ale pasjonujący sposób na życie.

Do udziału zapraszamy fizjoterapeutów, osoby ze środowiska medycznego i około medycznego oraz wszystkim pasjonatów fizjoterapii. Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie także uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd. Wierzymy, że Konferencja Innowacyjna Fizjoterapia przyczyni się do tworzenia międzyuczelnianych zespołów badawczych oraz realizacji interdyscyplinarnych projektów o charakterze naukowo-badawczym.

Aby wziąć udział w Konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja trwa do 8 kwietnia 2021 roku. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.innowacyjna-fizjoterapia.pl/ 

fundacja tygiel

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak