FIZJOEXPERT FUTURO™ - edukacja i rozwój dla profesjonalistów

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
FIZJOEXPERT FUTURO™ - edukacja i rozwój dla profesjonalistów

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że w fizjoterapii, podobnie jak w każdej innej dziedzinie medycznej - ważne jest stałe dokształcanie się. Dlatego firma 3M, producent wysokiej jakości opasek i stabilizatorów marki FUTURO™ oferuje dostęp do programu edukacyjnego FIZJOEXPERT FUTURO™. Celem 3M jest dzielenie się najnowszą wiedzą o utrzymywaniu lub przywracaniu maksymalnej sprawności ruchowej oraz wsparcie dotyczące właściwego doboru opaski czy stabilizatora marki FUTURO™.

 

Komu dedykowany jest program edukacyjny FIZJOEXPERT FUTURO™

FIZJOEXPERT FUTURO™ jest dla profesjonalistów pracujących z pacjentami w zakresie masażu, fizjoterapii, rehabilitacji czy treningów personalnych. Uczestnictwo w programie umożliwia skorzystanie ze szkoleń e-learningowych, publikacji i filmów szkoleniowych udostępnianych regularnie w aplikacji mobilnej i na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl. Oczywiście, to także wiele nowinek i ciekawostek naukowych z dziedziny fizjoterapii. Dominująca wiedza dotyczy holistycznego spojrzenia na pacjenta. Uwzględnia ona wiele czynników, dotychczas często pomijanych w procesie edukacyjnym, jak choćby rola oddechu czy praca z powięzią. W materiałach omówione zostaną szczegółowo zasady udrażniania przepływu płynów w tkankach, czyli drenażu limfatycznego oraz odpowiedniego doboru opasek i stabilizatorów. Wszystko po to, aby móc uzyskać najwyższą skuteczność w procesie gojenia się układu ruchu.


Czym wyróżnia się FIZJOEXPERT FUTURO™

Dzięki zapisaniu się do programu FIZJOEXPERT FUTURO™ każdy z ww. profesjonalistów będzie mógł poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, a tym samym skutecznie wspierać swoich pacjentów w utrzymaniu lub odzyskiwaniu sprawności. Ale to nie koniec! Uczestnictwo w programie FIZJOEXPERT FUTURO™ przyniesie satysfakcję i korzyści nie tylko zawodowe! W programie warto zdobywać punkty, za które można będzie dokonywać dowolnych zakupów przy użyciu karty premiowej SODEXO. Punkty naliczane są za:

1. Zakup produktu FUTURO™.
Dzięki produktom ortopedycznym marki FUTURO™, dobranym w oparciu o wiedzę na temat kompleksowego funkcjonowania organizmu, każdy pacjent ma szansę uporać się z kontuzją lub zapobiec jej powstaniu a także radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu ruchu.

Zakup produktu Futuro

2. Rekomendację dzięki której do programu przystąpi inny fizjoterapeuta, rehabilitant czy trener personalny.

3. Poprawne odpowiedzi na pytania sprawdzające wiedzę po każdym szkoleniu.
Zdobywanie doświadczenia wraz z kolejnymi pacjentami i przypadkami kształtuje fachowość, jednak równie ważne jest podparcie w teorii i powtarzanie wcześniej zdobytej wiedzy.


Korzystanie z benefitów FIZJOEXPERT FUTURO™ jest proste!

Aktywne uczestnictwo to możliwość uzyskania w ciągu roku ponad 1000 punktów, które można wydać np. na produkty przydatne w pracy w gabinecie. Już samo rejestrowane polecenie 30 produktów FUTURO™ to wartość 60 punktów, a każdy zakup produktów FUTURO™ to dodatkowe punkty. Aby zdobywać punkty za zakup produktów FUTURO™ należy zarejestrować paragon. To bardzo łatwe.

 • w przypadku fizjoterapeuty, system umożliwia załadowanie zdjęcia paragonu z poziomu dysku komputera lub galerii w telefonie, zaznaczamy źródło, akceptujemy warunki, klikamy „wyślij” i gotowe;
 • w przypadku pacjenta, ładowanie zdjęcia możliwe jest tylko z poziomu strony internetowej programu i jest równie proste. Należy zadbać, aby pacjent pamiętał o dopisaniu indywidualnego kodu fizjoterapeuty, który polecił mu produkt. W tym celu każdy uczestnik programu otrzymuje w paczce startowej wizytówki, na których wpisuje swój kod. Indywidualny kod fizjoterapeuty widoczny jest także na górnym czerwonym pasku nawigacyjnym po zalogowaniu do programu.

 

Jak stać się członkiem społeczności FUTURO™ i dołączyć do grona najlepszych

Aby wziąć udział w programie FIZJOEXPERT FUTURO™, należy dokonać rejestracji na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl, (podlinkowane do: www.fizjoexpertfuturo.pl) lub poprzez aplikację mobilną FIZJOEXPERT FUTURO™, którą można pobrać w sklepie App Store lub Google Play. Po rejestracji nadawany jest indywidualny numer oraz wysyłany zestaw powitalny – paczka startowa. W paczce znajdziecie Państwo:

 • Katalog prezentujący produkty marki FUTURO™, równocześnie będący unikatowym, bogato ilustrowanym kompendium z zakresu fizjoterapii, ukierunkowanym na osiąganie skuteczności w procesie gojenia się układu ruchu;
 • Kilka bezpłatnych produktów marki FUTURO™ do przymierzania i testowania wspólnie z pacjentami;
 • Plakat edukacyjny, którego zawartość merytoryczna będzie pomocna w codziennej pracy (jest to ściągawka do oceny prawidłowości funkcjonowania różnych nerwów, w tym tzw. czerwone flagi);
 • Wizytówki z linkiem do strony www.fizjoexpertfuturo.pl, (podlinkowane do: www.fizjoexpertfuturo.pl) do wręczania pacjentom (znajdą tam ciekawe artykuły związane z utrzymaniem sprawności);
 • Kartę premiową SODEXO, którą na bieżąco będziemy zasilać, przeliczając zebrane punkty na złotówki (1 pkt = 1 zł);
 • Informator, jak w pełni skorzystać z funkcjonalności programu FIZJOEXPERT FUTURO™.

 informator Futuro

Po zalogowaniu się na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl  oraz w aplikacji mobilnej FIZJOEXPERT FUTURO™ będzie można:

 • sprawdzić status swoich rekomendacji (liczby pacjentów, którzy zakupili polecony produkt i rejestracji fizjoterapeutów z polecenia) oraz uzbieranych za nie punktów;
 • skorzystać z funkcji „Kontakt z opiekunem Programu”;
 • sprawdzić liczbę punktów, które przeliczane są na „wypracowane” złotówki (tabele z
 • punktacją znajdują się w regulaminie Programu umieszczonym na stronie).


Dlaczego warto polecać produkty FUTURO™

Produkty FUTURO™  są jedną z najbardziej zaufanych marek na rynku ortez i stabilizatorów. Gwarancja jakości wynika z innowacyjnych technologii i zaawansowanych metod produkcji a także stałego wsparcia zespołu ekspertów, inżynierów i lekarzy. Poprzez specjalistyczne badania, rozwój i testowanie istniejących i nowych produktów, w połączeniu z obserwacją potrzeb klientów, 3M pozwala tylko najlepszym rozwiązaniom dotrzeć na rynek.

Stabilizatory FUTURO™ wykorzystują ciągłe, łagodne naciskanie w celu stymulowania proprioreceptorów w skórze i tkance. Ten ożywczy proces może poprawić biomechanikę organizmu i koordynację mięśni. Korzystając z bezpłatnej edukacji w programie FIZJOEXPERT FUTURO™ będą mogli Państwo właściwie dobrać terapeutyczne odciążenie stawów, mięśni i ścięgien, ułatwiając im optymalne funkcjonowanie, łagodząc ból oraz przyspieszając rekonwalescencję po kontuzji. Celem firmy 3M jest pomoc profesjonalistom, aby mogli czerpać satysfakcję zawodową i osiągać korzyści, dzięki nagrodom.

Wejdź na stronę www.fizjoexpertfuturo.pl i zarejestruj się już dziś.

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak