Dobry materac w Jeleniej Górze - jak dobrać odpowiedni?

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
Dobry materac w Jeleniej Górze - jak dobrać odpowiedni?

Stojąc przed wyborem materaca, rozważamy różne parametry, które należy wziąć pod uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup. Rodzaj materaca, jego wielkość i sposób wykonania mają niebagatelne znaczenie dla jakości naszego snu. Jak dobrać dla siebie odpowiedni materac?

Pod względem jakości i wytrzymałości na rynku materacy, ale również całej filozofii firmy, wyróżniają się materace marki Hilding, która istnieje na rynku już od ponad 80 lat. Niezależnie od wybranego modelu możemy być przekonani o najwyższej staranności wykonania oraz wykorzystaniu najnowszych technologii podczas tworzenia wszystkich modeli. Troska o środowisko oraz prozdrowotneantyalergiczne rozwiązania zastosowane przy produkcji każdego z materacy to jedne z najistotniejszych myśli przewodnich marki.

Wyszczególniamy trzy podstawowe kategorie materacy biorąc pod uwagę sposób wykonania.

  • piankowe,
  • sprężynowe,
  • hybrydowe.

Materace piankowe

Wszelkie rodzaje pianki to najszybciej rozwijające się tworzywo stosowane w produkcji materacy, a co za tym idzie - gwarancja wygody.
Firma Hilding stosuje technologie pianek termoelastycznychlateksowych oraz wysokoelastycznych. Wyjątkowo przewiewna budowa odpowiada za prawidłową cyrkulację powietrza zwiększając komfort snu w sezonie letnim.

Świetną propozycję stanowi jeden z najchętniej oglądanych materacy - Hilding Salsa. Doskonałe rozwiązanie dla par o zróżnicowanej wadze. Pianka Flexifoam odpowiada za optymalną sztywność, natomiast wierzchnia termoelastyczna pianka Visco zapewnia wrażenie przyjemnego otulenia ciała, ponadto reagując na jego temperaturę dopasowuje się do kształtu użytkownika zmniejszając w ten sposób napięcie mięśni.

materace piankowe

Materace sprężynowe

Ten rodzaj materacy to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie najwyższy poziom elastyczności. Dzięki niezależnej pracy sprężyn materac taki dopasowuje się idealnie do kształtu naszego ciała. W tym przypadku również dysponujemy różnymi wariantami. Są to materace kieszeniowemultipocket oraz Pocket Plus.

Posiadający status wyrobu medycznego materac Hilding Pasodoble, skonstruowany przy wykorzystaniu technologii sprężyn kieszeniowych, stanowi produkt o właściwościach prozdrowotnych dedykowany klientom z problemami kręgosłupa, osobom o zwiększonej wadze, a także seniorom. Zastosowanie maty kokosowej oraz Sizalu (naturalnego włókna z agawy) znacząco wpływa na stabilizację twardości produktu zachowując optymalną sprężystość i elastyczność.

Materace hybrydowe

Najbardziej wszechstronne ze wszystkich. Łącząc w sobie najlepsze cechy materacy piankowych i sprężynowych są idealnym rozwiązaniem dla każdego. Niezależnie od naszej wagi i wzrostu taki materac będzie miał zbawienny wpływ na jakość snu.

Nowoczesny materac Hilding Electro to połączenie technologii Multipocket z pianką hybrydową Fusion - materiałem odznaczającym się podwyższoną odpornością na wilgoć i wyjątkowo odpornym na nacisk. Za odpowiednią twardość konstrukcji odpowiada cienka warstwa Sizalu, natomiast odpinana warstwa wierzchnia wykonana z profilowanego lateksu i pianki Visco znacząco zwiększa komfort i pozwala dopasować twardość do preferencji klienta.

By bliżej przyjrzeć się każdemu z typów warto zapoznać się z ofertą na materace w sklepie online Materacejeleniagora.pl

Zróżnicowane technologie zastosowane przy tworzeniu poszczególnych modeli gwarantują odnalezienie idealnego materaca spełniającego nawet najwyższe wymagania. Priorytetem firmy są wyjątkowy komfortnietuzinkowy design oraz maksymalne dostosowanie materaca do oczekiwań i preferencji klienta.

Odpowiednie materace dla najmłodszych

Nie zapomnijmy jednak o najmłodszych. Niewątpliwie jednym z najważniejszych kryteriów, którymi należy się kierować przy kupnie materaca jest wiek przyszłego użytkownika. Materace młodzieżowe ze zróżnicowanym poziomem twardości po każdej ze stron gwarantują długi czas użytkowania, natomiast najwyższej klasy materace dziecięce wykonane z certyfikowanych surowców o wyjątkowej jakości gwarantują bezpieczeństwo i zdrowy komfort snu najmłodszych dzieci.

Być może nie mamy konieczności lub też możliwości kupowania nowego materaca. Firma Hilding wychodzi naprzeciw wszystkim wymaganiom, dlatego w swojej szerokiej ofercie znajdziemy także materace nawierzchniowe. Decydując się na taki zakup mamy pewność znacznej poprawy jakości snu, a także przedłużenie żywotności głównego materaca.

Dobrym pomysłem będzie przejrzenie oferty na materace w sklepie online Materacesiedlce.pl

Niezależnie od tego na jaki model się zdecydujemy - mamy pewność, że zapewnimy sobie doskonały, zdrowy wypoczynek, a zakupiony materac posłuży nam przez wiele lat.

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak