Bezpłatne szkolenie e-dokumentacja medyczna – Kongres PTF Pabianice

Data ostatniej aktualizacji:
Polub portal
Bezpłatne szkolenie e-dokumentacja medyczna – Kongres PTF Pabianice

5-7.12 - odwiedź stoisko Medfile®, przejdź szkolenie i otrzymaj certyfikat!
Zapisz się już dziś: szkolenie@medfile.pl

 

EDM Medfile® organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Już 5-7 grudnia 2019 podczas XVII Kongresu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii odbywającego się w Pabianicach każdy Uczestnik Kongresu będzie miał sposobność, aby osobiście z Ekspertami od elektronicznej dokumentacji medycznej krok po kroku omówić najważniejsze zagadnienia dotyczące cyfrowej dokumentacji. „Kongres PTF to wspaniała okazja, aby pokazać nasze rozwiązanie do prowadzenia elektronicznych kartotek pacjentów i tym samym przeszkolić oraz zaprezentować dobre praktyki wszystkim zainteresowanym. Wiemy, że osobisty kontakt zawsze procentuje, a szkolenie f2f z osobami, które na co dzień zajmują się EDM z pewnością dostarczy wielu korzyści. Cieszymy się, że oprócz wartości typowo merytorycznych omawianych na sesjach fizjoterapeuci będą mogli zobaczyć i poklikać w programie do EDM i tym samym przekonać się o wartościach związanych z użytkowaniem takiego narzędzia”-  komentuje Rafał Piszczek, CEO Medfile®. 

 

Główne aspekty omawiane podczas szkolenia to:

- zarządzanie kalendarzem wizyt

- prowadzenie kartoteki medycznej

- wykorzystanie formularzy i budowa testów diagnostycznych

- integracja Medfile® z platformą ZnanyLekarz

- rejestracja online pacjentów i wykorzystanie komunikacji SMS

 

5-7.12 odwiedź stoisko Medfile®, przejdź szkolenie, otrzymaj certyfikat.
Zapisz się już dziś: szkolenie@medfile.pl

 

Program do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile® to:

- sprawne działania marketingowe, promocyjne i administracyjne

- rejestracja pacjentów online

- integracja z portalem ZnanyLekarz

- elektroniczna dokumentacja medyczna

- wizytówka swojej placówki w katalogu gabinetów oraz darmowa strona www

- druk dokumentów fiskalnych dzięki integracji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi

 

Dedykowane rozwiązania dla fizjoterapeutów obejmują:

- rejestrację grupową pacjentów

- przedpłaty za wizyty

- magazyn produktów

- kartę wizyty przygotowaną w oparciu o wytyczne KIF

- wizualizację dolegliwości

- elektroniczny formularz dla pacjenta – ankieta zdrowotna

 

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Prowadzę dynamicznie rozwijający się gabinet fizjoterapeutyczny, w którym pracuje aktualnie 6 specjalistów. Długi czas poszukiwałem programu, który byłby intuicyjny w obsłudze, łączył funkcjonalność kalendarza z dokumentacją medyczną oraz był zgodny z narzuconymi ustawowo obowiązkami jak ochrona danych osobowych. Na rynku jest wiele podobnych programów, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Dopiero gdy trafiłem na MedFile okazało się, że znalazłem to, czego szukałem. Program zawiera intuicyjny kalendarz, do którego dostęp jest równie łatwy zarówno z komputera stacjonarnego na recepcji jak i z telefonu komórkowego pracownika. Dokumentacja medyczna jest zgodna z wytycznymi KIF oraz z ustawą o działalności medycznej i ustawą o ochronie danych osobowych. Ponadto program zawiera opcję księgowania wpłat, umożliwiającą generowanie statystyk sprzedaży usług w wielu konfiguracjach oraz kontrolę rozliczania pacjentów przez pracowników, a także umożliwia np. generowanie kart pracy każdego terapeuty. Ogromnym plusem jest również dobry kontakt z firmą BioStat oraz szybkie wdrażanie przez nich sugestii oraz poprawek zgłaszanych przez użytkowników. Dzięki Medfile oszczędzam codziennie mnóstwo czasu na kontrolowaniu prawidłowości wprowadzanych przez pracowników danych, a także mam pewność, że wszystko jest zgodne z prawem. Szczerze polecam ten program wszystkim gabinetom fizjoterapeutycznym. Testowałem chyba wszystkie dostępne programy tego typu na rynku i szczerze mogę polecić Medfile jako najbardziej intuicyjny, a dzięki temu szybki w obsłudze i łatwy we wdrożeniu.

Paweł Grzebień Reha Expert

 

Jako fizjoterapeuci musimy przyznać, że program ,,Medfile” do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej jest nowoczesny i niezawodny. Program jest łatwy w obsłudze, ma przejrzystą szatę graficzną i posiada wszystkie niezbędne funkcje takie jak: kalendarz/terminarz wizyt, kompleksową bazę pacjentów, badanie fizjoterapeutyczne. Program umożliwia wystawianie faktur, rejestrację online. Bardzo dużym atutem jest możliwość przypominania pacjentom o wizytach poprzez SMSy. Uważamy, że aktualnie program jest najlepszy na rynku. Polecamy.

Bogdan Gromek - San-Reh, Sanok

 

„Pomoc i reakcja zespołu Medfile jest szybka i profesjonalna. Rejestracja wizyt, dodawanie pacjentów jest bardzo intuicyjne i pomaga nam w codziennej pracy.”

Mariusz Żuraw, Gabinety terapeutyczno-rehabilitacyjne Marga, Gliwice

 

Odwiedź nasze stoisko na Kongresie. Chętnie osobiście porozmawiamy o EDM Medfile®.
Nie będzie Cię w Pabianicach? Zawsze możesz umówić się na bezpłatną prezentację już dziś.

Przejdź szkolenie, otrzymaj certyfikat.
Zapisz się już dziś: szkolenie@medfile.pl
lub zadzwoń: +48 731 030 629, +48 728 498 407, +48 530 610 330

Oceń artykuł:
Ocena:
Brak